Další produkty Dieta v pohodě

Vážení klienti. Pro usnadnění Vaší redukce váhy a podpoře změny životního stylu jsme pro Vás připravili a nadále připravujeme řadu podpůrných pomůcek.
Možno objednat na našem objednávkovém formuláři, prosím vepište do poznámky.


Čaj SEN CHA

Jedná se o kvalitní japonský zelený čaj, který je proslulý svým pečlivým zpracováním. Vyrábí se z mladých lístků, vystavených na přímém slunci. Je sklízen z plantáží, na nichž se nesmí používat žádných chemických hnojiv, ani ochranných prostředků – je tedy pěstovaný dle principů organického zemědělství. Napomáhá trávení a urychluje spalování metabolismu. Obsahuje látku zvanou Tannin, který se řadí mezi bioflavonoidy se silnými antioxidačními účinky. Pro zachování našeho zdraví je nutné vždy udržet rovnováhu mezi příjmem a výdejem tekutin. Doplňovat tekutiny bychom měli ještě dříve, než pocítíme žízeň. Optimálně bychom měli vypít denně něco mezi 2-3 litry tekutin, v letních horkých měsících a při vysoké fyzické aktivitě i více.
cena: 50Kč

Active book – pohybový plán na 6 týdnů

Ve spolupráci s garantem našeho programu Active Mgr. Liborem Čipelem jsme pro Vás praktickou příručku obsahující vše o správných pohybových aktivitách a technikách cvičení. Obsahuje praktické ukázky s doporučením jednoduchých cviků, pro doma, kancelář ...
cena: 150Kč