faq

FAQ - často kladené dotazy - krabičková dieta

Jaké jsou hlavní výhody "Dieta v pohodě"?

  • DENNĚ Vám doručíme jídlo na celý den
  • jíte 5x (u některý programů i vícekrát) denně bez pocitu hladu, jíte zdravě a chutně
  • neztrácíte čas vařením, počítáním kilojoulů či sledováním glykemického indexu
  • neztrácíte čas složitým nakupováním, VŠE UDĚLÁME ZA VÁS
  • šetříme Váš čas a Vaše peníze
  • vybíráme jen ty nejkvalitnější suroviny
  • nepoužíváme suroviny, které jsou chemicky konzervované či upravované
  • nutriční specialistka je přímo součástí našeho týmu

CO OBSAHUJÍ PROGRAMY karabičkové Diety v pohodě – JÍDELNÍČKY?


V čem je koncept "Dieta v pohodě" jedinečný?

Jako první v ČR nabízím ucelený koncept zahrnující zdravou a pestrou stravu (nejen redukční programy), pohyb a především odborný koučing. IFW dieta v pohodě klade vedle základních parametrů stravy důraz na její chutnost. Vstupní suroviny nakupujeme od prověřených dodavatelů z České republiky i ze zahraničí, převážně z Rakouska a od lokálních farmářů.
Víme, že neexistuje univerzální způsob stravování, který by vyhovoval úplně všem. IFW Dieta v pohodě je jedinečná svou širokou nabídkou nabízených programů – převážně redukčních. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a díky „výživovému servisu“ našich nutričních specialistů garantujeme správnou a především zdravou redukci hmotnosti.


Jak si mám objednat jeden z Vašich programů?

Vše je velmi jednoduché a rychlé. Na našich webových stránkách vyplníte objednávkový formulář a vytvoříte tak Vaši objednávku se všemi potřebnými parametry – např. typ programu, datum zahájení, místo doručení atd… Na základě Vaši objednávky Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat telefonicky náš nutriční specialista a jeho tým kvůli upřesnění některých údajů a především pak ohledně nastavení správné energetické hodnoty programu.


Je nějaká možnost, jak zjistit, zda hubnu opravdu správně - tedy tuk?

Pokud chcete mít jistotu, že ze své hmotnosti „odkrojujete“ opravdu tuk, pak nejlepší cestou bude podstoupit diagnostické vyšetření, kde pomocí špičkového přístroje InBody zjistíte, jaké máte množství tuku, vody, aktivní svalové hmoty a v neposlední řadě se také dozvíte, jak rychlý máte metabolismus. Pro více informací InBody. Při pravidelných konzultacích zjistíte, jestli Vaše redukce váhy probíhá tím správným směrem.


Pro koho je "Dieta v pohodě" určená?

Program vyvážené stravy od naší společnosti je vhodný pro každého, komu záleží na svém zdraví a rád by měl jistotu, že jeho jídelníček poskytuje organismu všechny potřebné živiny. Tedy nejen pro ty, kteří chtějí pomocí našeho programu zhubnout, ale i pro ty, kteří chtějí udržet svoje tělo v harmonické rovnováze. Jídelníček je vytvořen naším týmem nutričních terapeutů. Všechny naše programy tak splňují předepsané výživové parametry, týkající se energetické hodnoty pokrmů, ale i množství bílkovin, tuků, sacharidů. V našich programech je zohledněn i glykemický index a ostatní parametry, určující nutriční vyváženost jídelníčku.
Více informací naleznete zde: Komu je určena?


Mohu si Váš program "Dieta v pohodě" jen vyzkoušet?

Ano, samozřejmě můžete. Využijte zkušebního týdne, kdy Vám od pondělí do pátku doručíme Vaše jídlo na Vámi zadanou adresu. Poté se rozhodnete, zda-li budete pokračovat v některém z našich dlouhodobějších zvýhodněných programů. Během zkušebního týdne s námi prokonzultujete Vaše případné připomínky, týkající se programu ale také „doladíme“ způsob doručování. Naše nutriční specialistka Vám buď na základě vyšetření v našem Medical centru či případné on-line (telefonické) konzultaci doporučí, vhodný postup. (kalorickou hodnotu programů v celém průběhu)


Potřebuji svůj program přerušit z důvodu nemoci, dovolené, služební cesty…

Není v tom žádný problém. Stačí nám jen sdělit, v kterém termínu nebudete moct Váš program využívat a my Vám následně o celou tuto dobu celý program prodloužíme.


Kolik mohu s "Dieta v pohodě" zhubnout?

Výsledky hubnutí s naším programem jsou velice individuální a záleží na mnoha dalších okolnostech. V průměru však ženy hubnou tempem 3-4 kg měsíčně a muži kolem 4-5 kg měsíčně. Hubnutí je pozvolné, díky tomu nedochází k tzv. jo-jo efektu. Při dodržení základů správné životosprávy je snížení hmotnosti stabilní. Díky programu Active, může být redukce váhy rychlejší s většími výsledky. Na základě odborné konzultace s naším fyzioterapeutem Vám připravíme cvičební plán „na míru“ dle Vašich možností.