Proč zvolit Dietu v pohodě?

Vyzkoušejte nás a sami poznáte, proč se patříme ke špičce v rámci České republiky. Vysoká kvalita profesionální krabičkové Diety v pohodě je výsledkem mnohaletých zkušeností (počátky sahají do roku 2005) a intenzivní práce v posledním roce.

  • Na krabičkovou dietu se specializujeme, celý proces výroby i distribuce máme pod přísnou kontrolou. Jídelníčky jsou připraveny týmem, který vede nutriční poradkyně Bc. Martina Běhalová, která svoji specializaci získala studiem na Univerzitě Karlově.
  • V nové a prostorné kuchyni jsou připravovány pouze jídelní sety krabičkové diety. Veškeré zařízení bylo nově zakoupeno pro přípravu krabiček, nejedná se tedy o klasické restaurační zařízení, ale o vysoce specializovanou výrobnu. Z pečlivě nakupovaných surovin vyrábíme i pomazánky, jogurty a svačiny, čímž dosahujeme optimální nutriční vyváženosti našich jídelních setů.
  • Připravené jídelní sety jsou uchovávány v chlazených prostorách a přepravovány v autech obsahujících chladicí systémy. Výdejová místa vybavujeme vlastními chladničkami.
  • Velkou pozornost věnujeme balení a distribuci našich jídelních setů. Používáme praktické materiály, snažíme se o maximální šetrnost k životnímu prostředí. Používáme stohovatelné krabičky, ekologicky odbouratelné převozní tašky.
  • Našim klientům poskytujeme skutečnou motivační podporu. Vždy doporučujeme absolvovat úvodní diagnostiku na vlastním přístroji, která napomůže zvolit optimální redukční program. Nedoporučujeme totiž hubnutí rychlé, ale pozvolné a především trvalé. Naše stravovací programy patří k nejpestřejším. Široká nabídka programů je sice výrobně a finančně náročná, umožňuje však vyhovět individuálním potřebám našich klientů.
  • Jsme maximálně flexibilní, respektujeme vytížení našich klientů. Umožňujeme klientům změnu dodávací adresy, přerušení či úpravy stravovacího programu.
  • Problémem většiny redukčních diet je návrat do normálního období. Tento návrat našim klientům usnadňujeme pomocí speciálního poradenského programu, který je určen pro klienty, kteří ukončili odběr krabiček (či jinou formu diety).
  • Snažíme se naše klienty maximálně informovat a to nejen prostřednictvím našich konzultantů, ale i formou newsletterů či klientské sekce zřízené na našich internetových stránkách.
  • Našim klientům nabízíme i doplňkové služby související se změnou životního stylu. Kromě zmíněného dietního poradenství nabízíme služby individuálního pohybového koučingu a služby vizážisty a stylisty.
  • Jsme členy odborných profesních organizací a naše služby neustále zlepšujeme. Příprava a logistika jídel plní podmínky systému kontroly HACCAP.

Naše nabídka je pestrá, nenajdete v ní však žádné přípravky či doplňky stravy, které jsou sice komerčně nesmírně zajímavé pro prodejce, ale minimálně účinné pro klienty. Naší snahou je poskytovat maximálně efektivní řešení bez zbytečných či skrytých vícenákladů.