Reference


Lejla Abbasová
foto Jakub Ludvík

Lejla Abbasová

moderátorka, herečka, modelka

"O Dietě v pohodě jsem se dozvěděla od kamarádky, která byla s programem více než spokojená. Rozhodla jsem se měsíční program darovat jako dárek k narozeninám. Dotyčná osoba byla dárkem nadšená a já též, protože jsem darovala nejen trefně, ale také zdravě!"


David Novotný

David Novotný

herec Dejvického divadla v Praze

"Dietu jsem pojal jako hru. Když chci něčeho dosáhnout, musím hrát tak, jak se má. A funguje to – za dvacet dnů jsem jsme díky 'Dieta v pohodě' shodil deset kilo."


Helena Štáchová

Helena Štáchová

ředitelka Divadla S+H

"Mám ráda kvalitní, čerstvé a kaloricky vyvážené jídlo, navíc jsem vegetariánka, takže mnohdy mívám v restauracích omezený výběr. Bohužel můj denní režim mi nedovoluje připravovat si jídlo sama a mám problém i s dodržením pravidelného stravování. Proto jsem zkusila tuto vegetariánskou dietu s dodávkou do domu a výsledkem je, že si ji objednávám znovu, což je nade vše doporučení."


MUDr. Vladimír Vacek

Privátní gynekologická ordinace, prenatální screeningové centrum - Zenklova 37, Praha 8

"Velké množství dietních režimů a drastických metod používaných při redukci váhy je ne-li přímo zdravotně poškozujících tak jistě zdravotně nevhodných. Často se setkávám ve své gynekologické praxi se závažnými zdravotními problémy plynoucími z nevhodných dietních režimů. Nejsou výjimkou vážné hormonální poruchy vedoucí ke zhroucení menstruačního cyklu a mnohdy i ke sterilitě.
Nabídka dietní stravy společnosti I Feel Well připravovaná týmem odborníků je vhodnou a bezpečnou cestou ke zdravému zhubnutí nezatěžující organismus."